Pożegnanie Pani prof. Grażyny Poraj

W jesienny czwartek 16 listopada śmierć postawiła kropkę w życiu Pani Profesor Grażyny Poraj.

Pani Profesor rozliczyła się z ludzkimi sprawami i związkami ze wszechświatem. 44 lata swojego życia ofiarowała Instytutowi Psychologii Wydziału Nauk o Wychowaniu. Specjalizowała się w problematyce psychologii wychowania i kształcenia.

Jej zainteresowania naukowe koncentrowały się na problematyce uwarunkowań, przejawów i redukowania agresji dzieci, młodzieży i dorosłych.

Była autorką wielu publikacji dotyczących tej problematyki w czasopismach naukowych i monografiach.

Swoją aktywność naukową poświęciła też na redagowanie ważnego dla praktyków czasopisma „Psychologia Wychowawcza”.

Wypromowała kilkuset magistrów i dwóch doktorów psychologii.

Pożegnamy się z Panią Profesor w Kaliszu w środę 22.11.2023 r. o godzinie 11- ej na mszy świętej w Klasztorze oo. Franciszkanów ul. Sukiennicza 7 oraz na Cmentarzu Tynieckim w Kaliszu