EC1 Łódź-Miasto Kultury w Łodzi poszukuje pracownika na cały bądź część etatu do centrum nauki dla najmłodszych „Ulica Żywiołów”.

Kim jesteśmy:

Ulica Żywiołów to trzy piętra zabawy, eksperymentów i aktywności ruchowych, które wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Na ekspozycji związanej z żywiołami najmłodsi będą mogli poznawać tajniki świata w ciekawy i atrakcyjny sposób. Ulicę Żywiołów polecamy szczególnie dla dzieci od 3 do 10 roku życia. Jesteśmy otwarci na rodziny z dziećmi w różnym wieku, dlatego maluszki także znajdą coś dla siebie, jednak nie wszystkie atrakcję będą dla nich odpowiednie. Nastolatkowie i dorośli również nie spędzą tego czasu na nudzie.

Kogo szukamy:

Osoby otwartej, uśmiechniętej, odpowiedzialnej i lubiącej pracę z dziećmi. Gotowej do pomocy, ciekawej świata i łatwo nawiązującej kontakt z najmłodszymi klientami. Osoby dyspozycyjnej zarówno w tygodniu jak i w weekendy. 

Obowiązki:

Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na strefie, pomoc w obsłudze eksponatów, przekazywanie wiedzy w przystępny dla dzieci sposób, animowanie gości, prowadzenie warsztatów i wydarzeń tematycznych.

Co oferujemy:

Umowę o pracę, elastyczny grafik, możliwość posiadania karty sportowej, doskonałą atmosferę
w pracy.

Kontakt:

Wyślij swoje CV na adres: m.krawczynska@ec1lodz.pl lub zadzwoń: 668 480 713