HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKOATLETYCE MASTERS W TORUNIU

Łodzianie z medalami w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu (4.03.2023), wśród nich absolwent WNoW Radosław Sekieta oraz nauczyciel akademicki Centrum Kształcenia Pedagogów Sportudr Anna Maszorek-Szymala (złoto w biegu na 800m, brąz w biegu na 200m i 400m). Gratulujemy sukcesów!

NAGRODY ZA ISTOTNY WKŁAD W EWALUACJĘ JAKOŚCI DZIAŁALNOŚCI NAUKOWEJ

Doskonałość badawcza jest jednym z filarów strategii Uniwersytetu Łódzkiego. Poprzez wspieranie naukowców w uprawianiu dobrej nauki Uczelnia realizuje strategię dążenia do doskonałości badawczej we wszystkich dziedzinach i dyscyplinach.

Jednym z elementów tej strategii jest ustanowienie jednorazowej nagrody w wysokości 10 000 PLN za istotny wkład w ewaluację jakości działalności naukowej w Uniwersytecie Łódzkim w latach 2017-2021, finansowanej z programu ,,Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza”.

Nagroda ta przyznana została pracownikom naukowym naszej uczelni, którzy w latach 2017-2021 kierowali projektem uwzględnionym w procesie ewaluacji jakości działalności naukowej oraz wypełnili przypisaną lub większą liczbę slotów publikacyjnych w Systemie Ewaluacji Dorobku Naukowego, lecz także osiągnęli sumaryczną liczbę punktów równą lub większą od wartości referencyjnej dla kategorii naukowej A w danej dyscyplinie.

Nagrody trafiły właśnie do 191 naukowców z UŁ, którzy spełnili wszystkie kryteria. Lista nagrodzonych naukowców Wydziału Nauk o Wychowaniu:

 • Jolanta Anna Bonar   -   pedagogika 
 • Aneta Violetta Bołdyrew   -   pedagogika 
 • Katarzyna Sylwia Gajek   -   pedagogika 
 • Anna Barbara Jarkiewicz   -   pedagogika 
 • Marcin Andrzej Kafar   -   pedagogika
 •  Marcin Przemysław Rojek   -   pedagogika 
 • Justyna Donata Ratkowska-Pasikowska   -   pedagogika 
 • Joanna Leek   -   pedagogika 
 • Angelika Cieślikowska-Ryczko   -   pedagogika 
 • Karolina Kossakowska   -   psychologia 
 • Andrzej Marian Śliwerski   -   psychologia 
 • Patryk Adam Stecz   -   psychologia 
 • Katarzyna Kamila Walęcka-Matyja   -   psychologia 
 • Monika Wróbel   -   psychologia

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

PIKNIK UNIWERSYTECKI 10 LIPCA 2022

"Sztafeta na medal". Stadion AZS, studenci WNoW na podium. Bardzo serdecznie gratulujemy

MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS

Mistrzostwa Polski za nami. Upał i mnóstwo emocji. Ania (Anna Maszorek-Szymala) tylko 2 brązowe medale w swojej kategorii. Szykujcie już formę na Halowe Mistrzostwa świata 2023 w Toruniu - musicie ze mną tam być, super atmosfera!!!"

SUKCESY NAUCZYCIELI AKADEMICKICH NA MISTRZOSTWACH POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS 18-19.06. TORUŃ

Anna Maszorek-Szymala pracownik Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu zdobyła dwa brązowe medale, w biegu na 400m i na 800m, a w biegu na 200m w swojej kat. zajęła IV miejsce.

"To mój debiut na mistrzostwach, jestem zmotywowana do treningów"  - dziękuję 
dr Anna Maszorek-Szymala

Anna trenuje pod okiem olimpijczyka Piotra Kędzi podczas zajęć z projektu UniLodz "Uwolnij Energię" i w klubie KS Dynamic Łódź zrzeszającym mastersów.


Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu
­­Wydział Nauk o Wychowaniu 
Uniwersytet Łódzki

ul. Smugowa 10/12, 91- 433 Łódź
tel. pokój 4 = (42) 665 55 56
tel. sekretariat (42) 665 55 90


 

SUKCESY STUDENTÓW WYDZIAŁU NAUK O WYCHOWANIU NA AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH POLSKI LEKKIEJ ATLETYCE

W dniach 19-22 maja w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce, podczas których studenci Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego dwukrotnie stawali na najwyższym podium.

Akademicką mistrzynią Polski w trójskoku z najlepszym tegorocznym wynikiem 13,56 m została Agnieszka Bednarek (pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej), natomiast Jakub Augustyniak (pedagogika sportu) został najlepszym studentem w Polsce w biegu na 800 metrów uzyskując bardzo dobry rezultat 1:51.86 s.