Kompetencje społeczno-emocjonalne w edukacji – rezultaty projektu Erasmus+ „Compusel”

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 25 April 2024 (Thursday) 15:00 - 17:00

Serdecznie zapraszamy na konferencję szkoleniową pt. Rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych w edukacji – rezultaty projektu Erasmus+ „Compusel”, organizowaną przez Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2024 (czwartek) w godzinach 15.00- 17.00 w formie hybrydowej – stacjonarnie w Szkole Podstawowej nr 36 ul. Więckowskiego 35 w Łodzi oraz online na platformie Teams.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Do udziału zapraszamy osoby zawodowo związane z edukacją oraz wszystkich zainteresowaną tematyką profilaktyki szkolnej.

Plan wydarzenia i informacje o prelegentach znajdują się w formularzu zgłoszeniowym oraz na stronie internetowej.

Miejsce wydarzenia: Online

Data i godziny wydarzenia: 25 April 2024 (Thursday) 15:00 - 17:00