Podcast „(Wy)słuchani”

Seria podcastowa „(Wy)słuchani” opiera się na przeprowadzaniu rozmów z osobami ze świata nauki, wykładowcami akademickimi oraz na upowszechnianiu rzeczowej wiedzy psychologicznej. Cykl „(Wy)słuchani” uzyskał akredytację Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego.

W skład zespołu wchodzą Martyna Andryszkiewicz, Dominika Falb, Anna Barcz, Klaudia Budzyńska oraz Julia Cieślak. Stworzony przez studentki projekt zawiera treści szczególnie skierowane do osób niezwiązanych na co dzień z psychologią, jednocześnie może być traktowany jako suplement do kompetencji pozyskiwanych na studiach psychologicznych.

Oferujemy rzetelną dawkę wiedzy w przystępnej formie, która zaspokoi ciekawość studentów i absolwentów psychologii, ale przede wszystkim osób niewładających fachowym językiem z zakresu nauk społecznych.

Spotify

Role płciowe - czyli kim są tradwives? Cz. 1 | Gościnnie mgr Adrianna Kaczuba