Dziekanat

Dziekanat Wydziału Nauk o Wychowaniu
ul. Pomorska nr 46/48; 91-408 Łódź


Godziny przyjęć studentów:

od do
Poniedziałek 9.00 13.00
Wtorek 9.00 13.00
Środa 9.00 13.00
Czwartek
Piątek 11.00 15.00

Biuro Dziekanatu


Hanna Dolewka; 042 665 57 21; hanna.dolewka@uni.lodz.pl
(pokój nr 14, budynek A)

Praktyki


Marzena Janda-Gręda; 042 665 57 38; marzena.janda@uni.lodz.pl

PEDAGOGIKA, studia pierwszego stopnia, I rok (2016/2017):
studenci o nazwiskach zaczynających się na litery od K do O

PEDAGOGIKA, studia pierwszego stopnia, II rok (2016/2017):
studenci o nazwiskach  zaczynających się na litery od L do R

  • Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej: studia pierwszego i drugiego stopnia,
  • Pedagogika społeczna w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej: studia pierwszego i drugiego stopnia

Marina Kiseleva; 042 665 57 19; marina.kiseleva@uni.lodz.pl

Stypendia


Anna Krygier; 042 665 57 31; krygier@uni.lodz.pl

PEDAGOGIKA, studia pierwszego stopnia, I rok (2017/2018):
studenci o nazwiskach zaczynających się na litery od A do Ł

PEDAGOGIKA, studia pierwszego stopnia, II rok (2017/2018):
studenci o nazwiskach  zaczynających się na litery od A do J

  • Pedagogika w zakresie edukacji dorosłych z coachingiem: studia pierwszego stopnia i drugiego stopnia
  • Pedagogika w zakresie opieki i terapii pedagogicznej:  studia pierwszego i drugiego stopnia
  • Edukacja przez sztukę:studia pierwszego stopnia

Justyna Ptak; 042 665 57 32; justyna.ptak@uni.lodz.pl

PEDAGOGIKA, studia stacjonarne drugiego stopnia

PEDAGOGIKA, studia niestacjonarne pierwszego stopnia

  • Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne: studia pierwszego stopnia
  • Pedagogika wieku dziecięcego: studia drugiego stopnia
  • Pedagogika w zakresie opieki i terapii pedagogicznej: studia drugiego stopnia

Barbara Rutkowska; 042 665 57  35: barbara.rutkowska@uni.lodz.pl 

PSYCHOLOGIA, Studia stacjonarne: I, II, III, IV, V rok


Aneta Staszczyk; 042 665 57 30: aneta.staszczyk@uni.lodz.pl

PEDAGOGIKA, studia stacjonarne

Pedagogika drugiego stopnia

Pedagogika pierwszego stopnia II rok:
studenci o nazwiskach  zaczynających się na litery od P do Ż

Pedagogika resocjalizacyjna I i II stopnia

PEDAGOGIKA, studia niestacjonarne

Pedagogika drugiego stopnia

Pedagogika resocjalizacyjna I i II stopnia


Bartłomiej Szatkowski; 042 665 57 08;  bartek.szatkowski@uni.lodz.pl

Uniwersytecki System Obsługi Studiów (USOS)


Magdalena Zalasa; 042 665 57 34; magdazalasa@uni.lodz.pl

PSYCHOLOGIA, Studia niestacjonarne: I, II, III, IV, V rok


Agnieszka Śliwerska; 042 665 57 20; agnieszka.sliwerska@uni.lodz.pl

Postępowanie habilitacyjne i o nadaniu tytułu profesora
Rekrutacja


mgr Marzena Bort-Szczepkowska; 042 665 50 70; nauka _wnow@uni.lodz.pl
(pokój nr 110, budynek A)

Projekty naukowo-badawcze WNoW (wnioskowanie),
Wydziałowa Rada Pracodawców


mgr Zbigniew Piotrowicz; 42 665 57 41; zbigniew.piotrowicz@uni.lodz.pl
(pokój nr 309, budynek A)

Specjalista Informatyk


mgr Joanna Cesarz; 042 665 54 60; joanna.cesarz@uni.lodz.pl
(pokój nr 14, budynek A)

Promocja WNoW


e-mail: wnow@uni.lodz.pl

www: wnow.uni.lodz.pl

Rekrutacja: http://rekrutacja.wnow.uni.lodz.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wnow.uni.lodz/


 

Print Friendly, PDF & Email