Konferencje naukowe

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Konferencję Gerontologiczną z cyklu: Refleksje nad starością pt. „Być i Stawać się w starości„, która odbędzie się na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego w dniach 16-17 lutego 2018 roku. Organizatorem konferencji jest Zakład Andragogiki i Gerontologii Społecznej we współpracy z Łódzkim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego i Stowarzyszeniem Gerontologów Społecznych. Poniżej, w załączonym Komunikacie nr 1 znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Komunikat nr 1

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Naukową pt: „BADANIA MŁODYCH NAUKOWCÓW – CZĘŚĆ II

Nagroda za najciekawszy referat – bon o równowartości 300 zł na dowolne zakupy (Nagroda wręczana bezpośrednio po zakończeniu konferencji w Krakowie i w Katowicach)

Miejsce Konferencji:

• KRAKÓW 18.11.2017 r., Budynek Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Krakowie, ul. Beera Meiselsa 1
  • KATOWICE 08.12.2017 r., Budynek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, ul. Bogucickiej 3a, 40-226 Katowice

ŁĄCZNY KOSZT UCZESTNICTWA W KONFERENCJI WYNOSI JEDYNIE 295 ZŁ

Celem Konferencji Naukowej pt. „BADANIA MŁODYCH NAUKOWCÓW – CZĘŚĆ II„, jest stworzenie forum wymiany myśli i poglądów młodych naukowców kreujących naukę w Polsce, a także umożliwienie im publikowania swych artykułów w recenzowanym czasopiśmie naukowym.

Z poważaniem,
Piotr Rachwał