Juwenalia sportowe


PROGRAM VIII JUWENALIÓW SPORTOWYCH DLA PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO pod hasłem „GRAMY DLA JULKI


18. 05.2018 r. (piątek)


TENIS STOŁOWY
9.00 Początek turnieju tenisa stołowego dla kobiet i mężczyzn (studentów i pracowników) UŁ (sala UŁ ul. Tamka 12)
Osoba odpowiedzialna za organizację: mgr Jarosław Adamczyk jadamczyk@uni.lodz.pl
Termin zgłoszeń: do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

PŁYWANIE
10.30 Sztafety wydziałowe 6 x 50 (pracownicy i studenci)

Konkurencje indywidualne dla pracowników:

  • 100 m mężczyzn poniżej 40 roku życia
  • 100 m mężczyzn powyżej 40 roku życia
  • 100 m kobiet poniżej 40 roku życia
  • 100 m kobiet powyżej 40 roku życia

Konkurencje indywidualne dla studentów:

  • 100 m studentki
  • 100 m studenci (pływalnia CWFiS UŁ)
    Osoba odpowiedzialna za organizację: mgr Piotr Antoniak pantoniak@uni.lodz.pl, mgr Anna Milczarek amilczarek@uni.lodz.pl
    Termin zgłoszeń do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

PIŁKA SIATKOWA
9.00 – 12.00 Początek turnieju wydziałowych drużyn pracowników i studentów (możliwe zespoły mieszane) oraz uczniów PLO UŁ (hala w CWFiS UŁ)
Osoba odpowiedzialna za organizację: mgr Bogdan Kobierecki bkobierecki@uni.lodz.pl
Termin zgłoszeń drużyn: do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

TENIS ZIEMNY
9.30 Początek turnieju dla pracowników (korty AZS, ul. Lumumby 22/26).
Osoba odpowiedzialna za organizację i zapisy: mgr Piotr Korus piotrkorus@uni.lodz.pl
Termin zgłoszeń: do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

PIŁKA KOSZYKOWA
12.00 – 14.00 Początek turnieju wydziałowych drużyn pracowników i studentów oraz uczniów PLO UŁ (mogą być mieszane) (hala CWFiS UŁ).
Osoba odpowiedzialna za organizację: mgr Michał Chojecki mchojecki@uni.lodz.pl
14.00 Turniej rzutów za 3 pkt.
Termin zgłoszeń: do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

PIŁKA NOŻNA
9.00 – 13.00 Turniej międzywydziałowych drużyn studentów UŁ oraz uczniów PLO UŁ
Maksymalnie 8 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń) (hala w CWFiS UŁ)
Osoba odpowiedzialna za organizację: mgr Krzysztof Mielczarek kmielczarek@uni.lodz.pl
Termin zgłoszeń: do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

TURNIEJ WYCISKANIA LEŻĄC K i M (50% masy ciała)
11.00 – 13.00
turniej dla pracowników i studentów UŁ (siłownia męska CWFiS UŁ)
Osoba odpowiedzialna za organizację: mgr Krzysztof Plesiewicz k.plesiewicz@uni.lodz.pl
Termin zgłoszeń: do 17. 05. 2018 r. do godz. 11.00

ZAJĘCIA REKREACYJNE DLA WSZYSTKICH
(nie są potrzebne wcześniejsze zgłoszenia)
11.00 – 12.00 HIT FITNESS – FITBAAL – mgr Urszula Doboszyńska udoboszynska@uni.lodz.pl – mgr Iwona Kobierecka ikobierecka@uni.lodz.pl (CWFiS UŁ)
12.00 – 13.30 MARATON POWITANIA SŁOŃCA – mgr Jolanta Motyl jpaczpias@uni.lodz.pl (CWFiS UŁ)
14.30 Zakończenie z rozdaniem nagród na „PIKNIKU” (obok hali CWFiS UŁ)


PODCZAS TEGOROCZNYCH JUWENALIÓW SPORTOWYCH POD HASŁEM „GRAMY DLA JULKI” BĘDZIEMY KWESTOWAĆ, WSPIERAJĄC JEJ LECZENIE. JULKA SIWIŃSKA JEST CÓRKĄ PRACOWNICY UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO, CHORUJE NA PORAŻENIE MÓZGOWE I AUTYZM


 

Print Friendly, PDF & Email